CERTYFIKATY SIX SIGMA

Certyfikaty kompetencji są udokumentowaniem posiadanej wiedzy oraz praktycznego doświadczenia zawodowego, poświadczają kompetencje, a nie tylko kwalifikacje

Zapisz się na szkolenie

PODWÓJNY PROCES CERTYFIKACJI

Certyfikacja Six Sigma oznacza potwierdzenie wysokiego poziomu Twoich kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Dzięki temu wzrasta Twoja pozycja konkurencyjna i uznanie na rynku pracy. Dzięki odbytym szkoleniom dostajesz możliwość ciągłego doskonalenia i aktualizacji wiedzy.

Potwierdzenie nabytych umiejętności udokumentowane jest poprzez uzyskanie dwóch niezależnych certyfikatów wydawanych przez

LQcert

oraz renomowaną jednostkę certyfikującą

TUVPOL - TUV THURINGEN GRUPPE

Osoby posiadające jeden z najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów na rynku europejskim TÜVPOL TÜV Thüringen i LQcert dokumentują na rynku UE, że wykazały się wymaganą wiedzą w trakcie egzaminu oraz poddały się zdefiniowanej procedurze certyfikacji z jednoznacznie określonymi wymaganiami egzaminacyjnymi i certyfikacyjnymi.
KORZYŚCI Z UZYSKANIA CERTYFIKATU TÜVPOL TÜV Thüringen

Dla pracownika

• Certyfikat TÜVPOL TÜV Thüringen oznacza potwierdzenie wysokiego poziomu Twoich kompetencji i kwalifikacji zawodowych przez niezależnych ekspertów jednostki certyfikacyjnej.

• Dzięki rozpoznawalnemu na całym świecie certyfikatowi TÜVPOL TÜV Thüringen , wzrasta Twoja pozycja konkurencyjna i uznanie na międzynarodowym rynku pracy.

• Dzięki odbytym szkoleniom dostajesz możliwość ciągłego doskonalenia i aktualizacji wiedzy

• Zdobyta wiedza i umiejętności praktyczne udokumentowane przez TÜVPOL TÜV Thüringen to ważny atut w rozmowach z pracodawcą.Dla firmy

• Certyfikując swoich pracowników w TÜVPOL TÜV Thüringen, zwiększasz konkurencyjność i przewagę marketingową w kraju i na rynkach zagranicznych.

• Certyfikat TÜVPOL TÜV Thüringen oznacza obiektywne potwierdzenie wysokiego poziomu kompetencji i kwalifikacji zawodowych Twoich pracowników. - Wzrasta wiarygodność Twojej organizacji.

• Kompetentni, sprawdzeni pracownicy sprzyjają rozwojowi firmy, wpływając na wzrost jej efektywności.

w pięciu prostych krokach

Kiedy zdobyłeś już potrzebną wiedzę i umiejętności, nadchodzi czas na przygotowanie własnego projektu Six Sigma Green/Black Belt!

Jak to zrobić?

1. Zdecyduj, czy Twój projekt będzie oparty o proces z przedsiębiorstwa, w którym pracujesz, czy chciałbyś otrzymać niezbędne dane od nas i przystąpić do egzaminu kompetencyjnego

2. Przystąp do działania!

3. Nie wiesz jak? Masz problem? Nasi eksperci będą przy Tobie! Możesz odbywać krótkie konsultacje po kolejnych fazach projektu. Utknąłeś na dobre! Zawsze masz możliwość dobrania pakietu konsultacji/analiz i bezpośrednio konsultować swój projekt z naszymi ekspertami! Zapewniamy Ci nadzór mentora, z którym możesz konsultować projekt zarówno podczas zajęć, jak i na specjalnie przygotowanej platformie e-learningowej.

4. Projekt gotowy? Przyszedł czas na jego zaliczenie!

5. Powodzenia!

Warunkiem uzyskania Certyfikatu Green/Black Belt, jest pozytywny wynik z testu wiedzy oraz zaliczenie projektu.

Zapisz się już dziś i uzyskaj dodatkowe gratisy!

Zaliczenie testu w kolejnym terminie – gratis

Zaliczenie projektu w innym terminie - gratis


SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ SIX SIGMA
ZAPISZ SIĘ!

Zapisz się na szkolenie Six Sigma Twoja inwestycja